Toxic.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Toxic.

Anime RPG.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 -take me down to the paradise city-

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyDum Feb 12, 2012 12:46 pm

Galăgie , multă gălăgie; fumul înecăcios al tutunului şi chiar a ierbii se împrăştia prin acel local plin de bagabonţi tineri. Dar era singurul bar din acel oraş , aşa că acolo se cheltuiau şi produceau cu grămezile , banii.
Îmbrăcat normal , într-un tricou bărbătesc negru cu Sepultura care nu prea atrăgea atenţia,peste o vestă, pantalonii mulaţi cu o curea lăsată într-o parte plus o pălărie neagră peste părul tourqoise.
După ce îi servise băutura şi lui , se gândii că nu îşi avea rostul această seară şi ar putea să plece acasă , să doarmă. Sau să continuie în acel bar , să se distreze. Uhm asta suna cu adevarat tentant.
Sus In jos
Katherine M. Austin
Redfern
Katherine M. Austin


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Find me <3

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyDum Feb 12, 2012 1:34 pm

Intra in acel bar privind in jur vazand numai fum si oamenii dansand,auzind numai tipete,muzica la maxim si cateodata si strigate destul de ciudate care te faceau sa tresari usor.Ofta usor incercand sa isi aduca aminte ce cauta ea aici,probabil singurul lucru era ca nu avea ce face acasa si ca avea chef sa bea ceva diferit incercand sa se distreze cumva in timpul liber vrand sa fie un pic departe de batalia cu Crimson.Mergea cu,capul in jos incercand sa ajunga la bar,se lovi de cineva si incerca sa isi ridice usor privirea din pamant avand pe chip o expresie adorabila parandu-i rau ca se impiedica de acea persoana.
-Scuza-ma.zise aproape soptind clipind des din gene avand o fata mult prea inocenta.
Sus In jos
http://neko-world.wikiforum.ro
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 12:32 am

Se gândi că ar sta mult mai confortabil pe canapelele de piele, într-un colţ mai restrâns decât la bar. Aşa că îşi luă paharul de whiskey şi dădu să treacă nederanjabil printre tinerii non-şalanţi...mare greşeală.
Aproape fiind de masa la care el vroia să se aşeze se lovi cu umărul de o tânără dărâmând-o, aceasta aterizând pe podea şi paharul de whiskey fix pe noul lui tricou. Întoarse privirea într-o secundă după ea , întinzând mâna cuprinzând-o de mişloc şi ridicând-o la nivelul lui.
"Eu îmi cer scuze, nu am fost atent." strigă acesta pentru a se face auzit în centrul acelui local, unde era maxima gălăgie.
Sus In jos
Katherine M. Austin
Redfern
Katherine M. Austin


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Find me <3

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 1:37 am

Isi invarti un pic capul pentru a se "trezi" simtind cum este luate de misloc de catre baiat ajungand la nivelul lui.
-Multumesc dar a fost si vina mea uite ce ti-am facut pe tricou! zise zambind usor parandu-i rau ca nu a avut grija.
Niciodata nu prea avea grija pentru ca era o persoana parca mult prea aeriana.Isi trecu usor mana pentru jensi asiguranduse ca nu s-a murdarit dupa care isi trecu o mana prin par ciufulindu-l.
Dupa tot accidentul asta probabil tot ce avea in gand acuma era sa bea un bloody mary si dupa poate sa plece acasa nu era locul ei prin acest zgomot.
Sus In jos
http://neko-world.wikiforum.ro
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 2:18 am

"Bluza mea se usucă şi se spală, tu eşti bine?" o întrebă pe tânără luându-şi mâna de pe mişlocul ei.
O prinse de mâna şi merse cu ea spre bar , oprindu-se acolo aşezându-se pe scaunele înalte.
"Fac eu cinste, ce ai vrea să bei?" o întrebă punând paharul gol pe tejghea comandându-şi un altul, privind-o pe fată.
Nu prea obişnuia să "acosteze" aşa domnişoarele, deşii era o persoană destul de perversă, dar nu arăta decât seriozitate la exterior.
Sus In jos
Katherine M. Austin
Redfern
Katherine M. Austin


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Find me <3

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 2:27 am

-Da sunt bine,stai linistit.zise zambind calma uitanduse in ochii lui.
O lua de mana mergand la bar asezanduse pe scaunele inalte.Isi duse o mana pe tejghea rezemanduse de cotul ei privindu-l cu ochii mari pe baiatul din fata ei.
-Ah multumesc pai...un bloody mary.zise zambind cand isi adusese aminte ca o luase de mana.
Incepu sa se joace cu o suvita din parul ei mov zambind.
Sus In jos
http://neko-world.wikiforum.ro
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 2:33 am

Zâmbi scurt şi îşi scoase din buzunarul pantaloniilor ţigăriile uşoare Black Devil negre, îşi luă paharul de whiskey degustându-l ca pe vin parcă, iar apoi îşi strecură ţigarea între buze aprinzând-o şi trăgând un fum intens în piept.
"Numele meu este George." se prezentă scurt fără întinderi de mână sau lucruri obişnuite de cunoştiinţă.
Sus In jos
Katherine M. Austin
Redfern
Katherine M. Austin


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Find me <3

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 3:08 am

Isi intinse mana dupa bloody mary-ul ei tragandu-l aproape de ea.Invarti paiul in pahar nici ea nestind de ce parea atat de ganditoare sau la ce se gandea.Il privea cu[,] coada ochiului pe baiat intorcanduse cu fata la el cand se prezenta.
-Katherine,incantata.se prezenta scurt zambind dulce aplecanduse spre paiul din pahar luand o gura din bloody mary.
Sus In jos
http://neko-world.wikiforum.ro
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 3:12 am

"Încântat de asemenea." murmură tânărul adăugând un zâmbet privind-o pe fată, dădu sec paharul de whiskey pe gât comandând un altul şi un suc pentru a stinge arsura provocată de tăria alcoolului.
Băgă ţigarea înapoi între buze trăgând un fum, scoţând fumul din nicotină pe nas , scurgându-se precum o cascată apoi împerechindu-se cu cel din împrejur.
"Câţi ani ai de curiozitate, Kat?Dacă pot să îţi spun aşa." mormăi tânărul scrumând ţigarea.
Sus In jos
Katherine M. Austin
Redfern
Katherine M. Austin


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Find me <3

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 3:21 am

Zambi suptil avand privirea atintita catre el.
-Da imi poti zice asa,pai 17.Tu? zise mai luand cateva inghitituri din bautura ei dandu-si paurl la o parte din ochii.Isi lasa capul rezemat de mana ei privindu-l in ochii pe George,avea niste ochii superbi de aceea nici nu se oprea prividu-l.
Sus In jos
http://neko-world.wikiforum.ro
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 3:34 am

Oh, avea de a face cu o minoră, nu era bine să o dea în pedofilie ,dar mai nou pedofilia era la modă , iar între ei nu erau chiar aşa de mulţi ani.
"Eu am 25." râse scurt şi se amuză pe baza acestei chestii. El două zeci şi cinci , iar ea şaptişpe. Momentan doar nu se întâmpla nimic ,nu?
Trase un ultim fum de ţigare şi apoi o stinse în scrumiera de sticla a barului.
Sus In jos
Katherine M. Austin
Redfern
Katherine M. Austin


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Find me <3

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 3:37 am

Rase scurt dandu-si seama ca era mai mare ca ea insa pana la urma nu era o diferenta imens de mare deci nu erau peste zece ani ca sa fie o diferenta cu adevarat mare,plus ca....ce conta varsta?Plus ca acum nu se intampla mai nimic sau...cel putin pe moment.
-Bun! zise surazand terminandu-si bautura dupa ce mai luase cateva guri din ea.
Sus In jos
http://neko-world.wikiforum.ro
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 6:46 am

Râse uşor apoi îşi aminti că pe aici erau şi găşti diferite care se cam urau între ele, nu şi din punctul lui de vedere ceea ce pe el nu îl interesa prea mult, era o persoană pacifistă.
"Şi cum o domnişoară este singură într-un bar ca ăsta?" o întrebă pe fată căci acela chiar dacă era singurul bar din oraş , nu era unul prea normal, se întâmplau chestii deocheată şi perverse pe acolo.
De obicei el agăţa tinere, sau mai bine spus el era agăţat de fete. Avea o atracţie enormă la fete cum se vedea şi pentru fată, se ciocnise unul de altul , iar acum el îi făcea cinste cu băutură şi vorbeau între ei fără nicio problemă.
Sus In jos
Katherine M. Austin
Redfern
Katherine M. Austin


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Find me <3

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 7:15 am

Zambi usor dandu-si seama ca era ironia sorti ca venise singura si daduse fix peste un baiat atat de perfect dintr-o micuta greseala,ceea ca ea este o impiedica.
-Pai ma plictisisem si oricum nu as fi avut cu cine merge dar acum te am pe tine.zise surazand usor zambindu-i calm.
Pana la urma era un bar deochiat exagerat pentru gusturile lui Kat insa era si singurul din oras unde putea bea ceva racoritor.
Era amuzata ca fix cand avea nevoie de cineva daduse peste un baiat ca el.
Sus In jos
http://neko-world.wikiforum.ro
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 8:33 am

Râse slab şi o privi pe fată luând o înghiţitură din whiskey, fiind ultima cerând altul. Imediat turnând jumătate din suc peste el pentru a îl mai stinge.
"Ce norocos sunt şi eu." spuse fără a fi absolut deloc ironic, ciudat din partea lui, dar astă-seară se simţea mult prea bine dintr-o dată alături de o străină.
Scose din tabacheră o ţigaretă şi o indroduse între buzele rozalii şi perfect conturate, scoase bricheta aprinzând o flacără micuţă trăgând din ţigare două fumuri, întrebând-o apoi pe fată:
"Tu fumezi?" murmură curios acesta-
Sus In jos
Katherine M. Austin
Redfern
Katherine M. Austin


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Find me <3

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 9:01 am

Incepu sa clipeasca des uitanduse la tigara lui,ea nu fuma desi a incercat de cateva ori nu avea un hobby neaparat din asta.
-Cateodata.zise zambind.
Se apropie de el surazand luandu-i tigara din gura bagandusi-o ea in gura aratand cu degetul spre ea in semn daca poate sa ii dea un foc.
-Azi fac o exceptie ca sa ma distrez si eu odata calumea.zise surazand trecandu-si o mana prin parul ei movaliu.
Astazi avea sa faca o exceptie sa se distreze si sa profite de orice ar fi scos-o din anturajul ei obisnuit.
Sus In jos
http://neko-world.wikiforum.ro
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 9:26 am

Surâse slab şi încolţul gurii apărându-i un mic rânjet pervers atunci când auzise de distracţie.
"Deci să ghicesc că mai bei un pahar cu mine?" întrebă acesta încă surâzând întrebător.
Îi luă apoi ţigarea dintre buze un mic firicel de salivă feminină strecurându-se între buzele lui o dată cu filtrul ţigării negre.
În seara asta se simţea neobişnuit de bine alături de fată şi avea de gând să facă seara şi mai frumoasă dacă tot erau acolo împreună.
Sus In jos
Katherine M. Austin
Redfern
Katherine M. Austin


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Find me <3

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 9:45 am

Se bosumfla usor amuzata cand vazu ca ii luase inapoi tigara.Zambi usor pervers in coltul guri privindu-l cu ochii senini pe baiat.Inca un pahar?Presupunem ca ar merge la ce strica?Avea liber si oricum nu era mare lucru.
-Desigur,de ce nu? zise tragandu-si scaunul un pic mai aproape de el.
Simtea ca avea sa se distreze in seara asta destul de calumea chiar daca era ceva cu totul nou pentru ea,prima oara cand intra intr-un bar ca asta atat de zgomotos.
Statea cu un zambet seniin si pervers in acelasi timp catre George rezemanduse de cotul ei.
-Ce ar trebui sa dau pentru o tigara?zise pe un ton usor pervers desi stia ca are si ea la ea pachetul de tigari in buzunarul jeansilor insa de ce sa nu profite?
Sus In jos
http://neko-world.wikiforum.ro
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 10:07 am

Bău din paharul lui de whiskey , comandând încă un cockatail Bloody Mary pentru fată şi îşi băgă din nou filtrul ţigaretei între buze.
Râse uşor la întrebarea ei şi apoi îşi stinse ţigarea în scrumieră.
"Să vedem...tu ce eşti dispusă să dai minoro?" întrebă rânjind slab, amuzându-l uneori să tachineze fetele cu acel cuvând enervant pentru ele "minoră".
Îşi duse mâna la bărbia fină proaspăt bărbierită făcând pe gânditorul.
Sus In jos
Katherine M. Austin
Redfern
Katherine M. Austin


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Find me <3

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 10:21 am

-Spune-mi minora cat mai poti babe,pentru ca in doua saptamana fac si eu optispe'.zise scotandu-i limba jucaus.
Ce putea ea sa ii ofere?Mai bine tacea si doar il indemna pe el sa zica.Ii trecea prin cap sa zica "Saruta-ma" insa ar fi fost prea directa si ar fi fost prea brusc sa zica direct asta asa ca astepta propunerii.Zambi in coltul guri luand cateva guri din noua ei bautura.Isi lasa usor capul pe spate tinanduse cu mainile de tejghea simtinduse destul de bine si energica.
-Ce ai vrea?zise privindul cu [,] coada ochiului in timp ce avea capul lasat pe spate.
Sus In jos
http://neko-world.wikiforum.ro
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 11:54 am

Ce ar vrea el? Oh dar o persoană ca el ar vrea multe, mult prea multe de la o fetiţă ca ea , poate prea multe.
"Hm...eu vroiam să văd la ce te duce pe tine imaginaţia." spuse chiar fiind foarte curios de ceea ce ar fi vrut tânăra să facă, nu se cuvenea ca el să fie un mitocan din prima, deşii din a doua la el mereu se aplica. Nu făcea ea ceva, că oricum el o va face şi tânăra prea uşor nu va scăpa de el.
Sus In jos
Katherine M. Austin
Redfern
Katherine M. Austin


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Find me <3

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 1:02 pm

Sa faca ea primul pas?Hmm...isi dadu parul intr-o parte punandu-si ambele maini pe genunghi picioarelor.Isi tranti usor mainile de genunghi privindu-l zambtioare.
-Saruta-ma! zise din senin fiind destul de brusc insa asa isi si imagina ca va suna.
Isi trecu usor degetele pe la buze privindu-l zambitoare.Oare...Oare??
Sus In jos
http://neko-world.wikiforum.ro
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 1:16 pm

Tresări scurt şi ridică o sprânceaă rânjind, iar apoi şopti:
"Ce te face să crezi că aş face asta?" întrebă zâmbind scurt luând paharul de băutură dândul rapid pe gât privind-o pe fată cu coada ochiului , aşteptând să facă ea următorul pas, iar el să vadă cât rezista la tachinăriile lui continue.
Îi plăcea că era îndrăzneaţă şi făcea ceea ce vroia ea fără ca cineva să o oblige.
Sus In jos
Katherine M. Austin
Redfern
Katherine M. Austin


Mesaje : 44
Data de inscriere : 11/02/2012
Localizare : Find me <3

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyLun Feb 13, 2012 1:22 pm

Ridica usor o spranceana in sus usor amuzata de acest joc care incepea sa ii placa din ce in ce mai mult parca vrand sa nu se mai termine.Nu vroia sa se mai tarmine seara asta si parca vroia sa il vada mereu acolo langa ea ranjind cum numai el stie.
-Nu stiu,ai vrea sa o faci?zise apropiinduse de el lipindu-si fruntea de a lui avand un zambet pervers in acelasi timp si provocator.
Isi lua paharul de bloody marry dandu-l pe tot pe gat asezandu-l dupa aceea pe tejghea stand tot alaturi de fruntea baiatului.Ii inconjura gatul cu bratele apropiindu-l mai mult de ea.
Sus In jos
http://neko-world.wikiforum.ro
Jōji Yazawa
Crimson
Jōji Yazawa


Mesaje : 26
Data de inscriere : 12/02/2012
Localizare : în râşniţa de cafea

-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- EmptyMar Feb 14, 2012 3:17 am

Rânji malefic şi apoi se apropie de buzele moi ale fetei, aproape convingând-o că o va săruta , dar doar îi şopti rapid la ureche:
["Eu nu mă aşteptam la doar un sărut din partea ta." rânji scurt savurând uşor păhărelul cu whiskey, jucându-se puţin înainte cu fata pentru a vedea de ce este în stare , iar apoi să vadă dacă într-adevăr îi poate rezista lui la avansuri.
Sus In jos
Continut sponsorizat





-take me down to the paradise city- Empty
MesajSubiect: Re: -take me down to the paradise city-   -take me down to the paradise city- Empty

Sus In jos
 
-take me down to the paradise city-
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Toxic. :: Oraşul :: Barul-
Mergi direct la: