Toxic.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Toxic.

Anime RPG.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Vals cu iz de parfum.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mellinda van Alen.
Liderul Redfern
Mellinda van Alen.


Mesaje : 183
Data de inscriere : 15/05/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptySam Feb 11, 2012 6:29 am

Stelele cerului se irosiră din albastrele adâncuri şi legând frazele lor de argint , desfăşurară încă o dată pământului scriptura lor cea fără tâlc . Pârâul , copil nepăsător , gângurea povestea lui de munte şi înşira pe firele - i de apă luminile de sus . Mellinda , privea tăcută cum apa îşi croia drumul cu o uşurinţă nebănuită şi dispărea după un şir de copaci mari . Era linişte în jurul ei , dar de fapt nu era . Totul era în contradictoriu de la un timp .
- Liniştea dinaintea furtunii , spuse cu glasu - i spart şi schiţă un mic zâmbet . Îşi ridică uşor picior gol , acoperit doar puţin de fusta de culoarea celui mai întunecat abis şi - şi trecu mâna prin părul lung , ce - i acoperea spatele gol . Era destul de târziu în noapte , şi chiar dacă era răcoare , nu o deranja că purta doar un sutien şi - o fustă . Oricum nu simţea frigul , având în vedere că însuşi sângele ei , era rece şi îngheţat . Se întinse pe iarbă , ochii ei , fixând cerul plin cu diamante .
După un timp , simţi o nouă prezenţă , dar nu se obosi să - şi ridice privirea , pentru a se uita cine e . Îşi trecu degetele prin iarba din jurul ei , rupând un fir , pe care începu să - l învârtă între degetele lungi şi albiciose . Unghiile ei , colorate în roşu , străluceau în lumina palidă a reginei nopţii moarte , care domnea pe cerul nesfârşit . Clipi de mai multe ori , ochii ei de un albastru inuman , urmărind o stea căzătoare . Se gândi o clipă la ce se spunea despre stelele căzătoare , apoi zâmbi scurt . Auzi paşii apropiindu - se de ea şi când se opri , se gândi că era în spatele ei .
Sus In jos
https://notitle.all-up.com
Joshua M. Longdon
Redfern
Joshua M. Longdon


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 32
Localizare : In your world :3 , my dear.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptySam Feb 11, 2012 7:08 am

Privea cerul , gândundu-se la cineva. Se întreba câng o va mai vedea , și avea vaga impresie că în curând. Foarte curând. Începu din nou să meargă , îndreptându-se spre un loc special , care l liniștea. Frigul nu își făcu simțită prezența , ba chiar îi era cald. Și avea doar blugii și un tricou alb. Ajunse aproape de pârâu , simțind o prezență atât de cunoscută , pe care o iubea. Rânjetul lui drăcesc îi apăru pa față , îndreptându-se spre acea prezență misterioasă. Se opri la câțiva metri , trecându-și mâna prin părul roșiatic ca sângele , privind mica făptură din fața lui. Știa că îi auzise pașii , se dăduse de gol , dar pentru el nu conta. Privi pârârul , ascultând susurul apei , simțindu-se liniștit.
Făcu câțiva pași , oprindu-se în spatele mici făpturi care stătea întinsă pe iarbă , doar în fustă și sutien. Îl făcu pe Josh să zâmbească răutacios , observând că era lidera Redfern. Era perfect. Acusese presimțirea că era ea , în atmosferă simțindu-se parfumul ei dulceag , pe care îl adora atât de mult. Ajungâng la capul ei , se așează pe iarbă , aplecându-și capul deasupra ei , sarutând-o apăsat pe buze. Îi simți dulceața buzelor , ceea ce îl făcu să rânjească , fără să oprească sărutul atât de adânc și pasional pe care numai ei doi îl cunoșteau atât de bine.
Sus In jos
Mellinda van Alen.
Liderul Redfern
Mellinda van Alen.


Mesaje : 183
Data de inscriere : 15/05/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptySam Feb 11, 2012 7:36 am

Trase aer în piept şi ştiu imediat cine era. Parfumul lui îi îmbătă simţurile, ceea ce o făcu să surâdă fermecător. Aştept ca acesta să se aşeze jos, apoi îşi întoarse privirea spre el. Îl privi, putând să se răsfeţe câteva clipe, cât să-i admire chipul şi trupul bine-făcut, apoi închise ochii în clipa când buzele lor se întâlniră. Îşi urcă braţele micuţe pe spatele lui, şi îi răspunse la sărut, obrajii ei căpătând o ameţitoare culoare roşie, ce-i punea atât de bine în evidenţă chipul alb. Îşi băgă o mână în părul lui, strecurându-şi limba printre buzele sale, începând mai apoi să exploreze locul cu lăcomie. Îl trase mai aproape, corpurile lor lipindu-se şi chicoti slab. Îi invită limba la joacă, frecând-o de a ei lent, într-un dans pasional de tango şi apoi după câteva minute, rupse sărutul, rămânând însă lipită de el. Îl privi în ochi cu zâmbetul pe buze.
-Amore, mă bucur să te văd, spuse cu zâmbetul pe buze, apoi îl sărută din nou, de data asta mult mai scurt.
Sus In jos
https://notitle.all-up.com
Joshua M. Longdon
Redfern
Joshua M. Longdon


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 32
Localizare : In your world :3 , my dear.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptySam Feb 11, 2012 8:01 am

Nu stătu pe gânduri , acceptând acea invitație la dans. Îi plăcea cum săruta fata , îi plăcea totul la ea. Începu să îi mângâie ușor parul rozaliu , zâmbind către ea. Un rânjet micuț i se întipări pe față , uitându-se în ochii iubitei sale. La acel sărut fugitiv făcu o față oarecum tristă , transmițându-i fetei că fusese prea scurt acel sărut și că voia mai mult. Voia mult mai mult decât asta , o voia pe ea. În totalitate. Încă ținea minte cum se cunoscuseră , nu se înțeleseseră prima dată de nici un chip. Se certau mereu din nimicuri , înjurându-se , aproape luându-se la bătaie. Dar cu timpul cei doi ajunseseră să se înțeleagă și încet , încet ajungând la lucruri mai serioase. Prima dată crezuseră că era doar un joc palpitant , dar totul era adevărat.
Se uita în ochii ei care sclipeau , apropiindu-și chipul de al ei.
-Mă vezi ăn fiecare zi. Chiar așa de dor îți e de mine?întreabă el cu o voce seducătoare , parcă vrând să o provoace . Îi plăcea când era rea , parcă o vedea pe adevărata Mellinda , ca atunci când o cunoscuse. O mușcă ușor de lobul urechii , rânjind după câteva secunde.
Sus In jos
Mellinda van Alen.
Liderul Redfern
Mellinda van Alen.


Mesaje : 183
Data de inscriere : 15/05/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptySam Feb 11, 2012 8:29 am

Îşi lăsă lent palmele pe pieptul lui, atingându-i-l cu vârfurile degetelor şi apoi îl muşcă de buză, fără însă a-l săruta. Îl privi în ochi şi chicoti slab. Clipi des, într-un mod inocent şi surâse când îl auzi. Dacă stătea să se gândească chiar îi era dor de el, având în vedere faptul că iubea să fie lângă el.
-Dacă vrei nu-mi mai este, spuse şi clipi, afişând o faţă dezamăgită. Icni de plăcere când o muşcă cutremurându-se şi roşi de data asta ceva mai tare. Chicoti apoi, şi îl împinse, urcându-se deasupra lui. Îşi puse palmele pe umerii lui, ţinându-l lipit de pământ. Îşi lăsă capul în jos, părul ei, acoperindu-le chipurile asemeni unei perfele. Zâmbi seducător.
-Ai chef de joacă amore mio? chicoti ea, apoi îşi zdrobi buzele peste ale lui, limba ei strecurându-se printre ele lent. Îi căută limba, invitându-i-o la joacă atunci când o găsi şi râse încet, fără a rupe sărutul. Îi plăcea să-l sărute. Simţea acei fluturaşi în stomac de fiecare dată când o făcea şi adora acest lucru, gândindu-se că poate avea şi ea dreptul să trăiască nu doar pentru Redfern şi afacerile neterminate ale tatălui ei.
Sus In jos
https://notitle.all-up.com
Joshua M. Longdon
Redfern
Joshua M. Longdon


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 32
Localizare : In your world :3 , my dear.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptySam Feb 11, 2012 8:53 am

În momentul în care ea se așeză peste el , Josh îi puse mâinile pe spate , apropiind-o foarte mult de el , răspunzându-i la sărut , cu senzualitate. Iubea să o aibă atât de aproape , să îi simtă parfumul. La întrebarea fetei , sărutul era răspunsul. Avea un chef nebun de joacă , și cei doi știau perfect ce fel de joc. îi mușcă cu putere buza , făcând-o să simtă acea durere. Rânji scurt , apoi rupse sărutul , privind-o în ochi. O luă în brațe , o ținu strâns și nu o lăsă să plece. Niciodată nu o va lăsa să plece de lângă el , oricât de mult ea și-ar dori asta.
-Eu nu mai primesc nimic? spuse cu o voce inocentă , în spatele acesteia ascunzându-se o răutate inimaginabilă. Făcu o față bosumflată , privind-o în continuare pe Mellinda. O dorea mai mult ca pe oricine , ea era viața lui. Nu și-o putea imagina fără ea. Își aduse aminte de tatăl ei , șeful lui . Acel om era extraordinar. Îl susținuse pe Josh cu orice , era omul lui de încredere. Și îi era recunoscător pe viață.
Își scutură ușor capul , trezindu-se din visare. Se uită la fata care stătea deasupra lui , zâmbindu-i drăcesc.
Sus In jos
Mellinda van Alen.
Liderul Redfern
Mellinda van Alen.


Mesaje : 183
Data de inscriere : 15/05/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptySam Feb 11, 2012 9:13 am

Se lipi de el, sânii săi presându-se de pieptul acestuia şi icni uşor de plăcere. În schimb continuă să-l sărute, mângâindu-i lent pieptul. Gemu de durere când o muşcă, dar fu un geamăt provocator, ce o făcu să roşească. Îl privi în ochi, stând lipită de el şi îl sărută pe obraz.
-Ce-ai vrea să primeşti, mi amore? întrebă pe un ton senzual, zâmbindu-i seducător. Încercă să se gândească cum ar fi fost dacă tatăl ei ar fi trăit încă şi ea nici măcar nu ar fi aflat de grupare, de el şi de lumea asta, ce acum îi era ca o a doua familie. Viaţa ei ar fi fost seacă, lipsită de umorul zilnic ce-i înfrumuseţa ziua. Ar fi fost privată de acea adrenalină ce-i curgea prin vene de fiecare dată când avea vreun plan sau trebuia să facă ceva. Îşi scutură capul, revenind în prezent, la cel pe care-l iubea şi îi zâmbi dulce. Se aplecă, sărutându-i lent gâtul, urcând şi coborând succesiv, ştiind că-i va plăcea. Îl muşcă, lingând acea porţiune şi chicoti când văzu acea pată roşiatică ce-i demonstra lui şi altora că-i aparţinea.
-Eşti al meu, şopti pe un ton senzual, urcând cu săruturile pe bărbie. Îi trasă conturul maxilarului cu buzele, apoi se opri, lipindu-şi fruntea de a lui. Îl privi în ochi şi surâse fermecător, prinzându-i buzele într-un sărut apăsat.
Sus In jos
https://notitle.all-up.com
Joshua M. Longdon
Redfern
Joshua M. Longdon


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 32
Localizare : In your world :3 , my dear.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptySam Feb 11, 2012 9:46 am

Îi răspunse la sărut cu lăcomie , strecurându-și limba printre buzele ei roșii și moi , mângâindu-i cu tandrețe limba. Îi plăcea la nebunie , și ea știa foarte bine ce dorea. Desprinzându-se de sărut , o privi , și între-o fracțiune de secundă el era deasupra ei. Rânji sadic , privind-o în ochi. Își lipi buzele de gâtul ei , mușcând-o ușor din când în când , lăsând mici urme de salivă în unele locuri. Urcă încet , ajungând la buzele ei , pe care le gustă cu atâta lăcomie , încât nu se putea sătura. După câteva momente , se uită la chipul ei albicios pe care nu-l putea uita.
-Știu scumpo , iar tu ești a mea. spuse zâmbind fermecător , apoi își apropie chipul de al ei , săturând-o sezual. Își trecu limba peste buzele ei dulci , roșiatice , savurându-le. Nu putea trece o zi în care să nu simtă gustul lor.
Nu rupse sărutul , băgându-și mâna după talia ei , apropiind-o cât se putea de mult de corpul lui , reușind să-i simtă sânii presați de pieptul lui , adâncind mai mult acel sărut lung.
Sus In jos
Mellinda van Alen.
Liderul Redfern
Mellinda van Alen.


Mesaje : 183
Data de inscriere : 15/05/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptySam Feb 11, 2012 10:38 am

Îşi băgă o mână în părul lui, trăgându-l mai aproape de ea şi îi muşcă buzele, lingând acele locuri. Îşi simţea trupul arzând de dorinţă şi se cutremură. Nici nu-şi dădu seama când ajunse pe iarbă, dar nu-i displăcu, ci rânji pervers, strecurându-şi cu dexteritate palmele sub tricoul lui. Îi atinse pielea lent, muşcându-şi buzele. Îl privi în ochi zâmbind fermecător. Îşi dădu capul pe spate şi gemu încet de plăcere, tremurând sub atingerile lui. Simţea cum ia foc datorită lui şi adora asta. Chicoti când îl auzi, răspunzându-i la sărut. Îşi scoase o mână de sub tricoul ce-l purta, băgându-şi-o în părul lui. Se simţi lipită mai mult de acesta şi icni de plăcere. Rupse sărutul după câteva minute simţind că nu mai are aer şi trase cu lăcomie aer în piept, respirând cu rapiditate. Îşi urcase între timp piciorul pe talia lui, fusta ridicându-i-se mai sus pe coapsă, dezvelindu-i-o. Se cutremură de plăcere.
Sus In jos
https://notitle.all-up.com
Joshua M. Longdon
Redfern
Joshua M. Longdon


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 32
Localizare : In your world :3 , my dear.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptySam Feb 11, 2012 11:18 am

Trase și el aer în piept , uitându-se la ființa din fața lui pe care o iubea atât de mult. Îi mângâie cu tanfrețe obrazul fin , moale , zâmbind afectuos către ea. O sărută fugitiv pe buze , zambind răutăcios. O luă în brațe , el ridicându-se sus. Începu să meargă spre un anume loc , având-o pe Mally în brațele lui. Era ușoara ca o pană. Nu era de mirare. Poate părea ea mică , dar era rea. Îi zâmbi , mergând în continuare. Avea o surpriză pentru ea și spera să îi placă. În scurt timp ajunse cu ea în brațe într-un loc superb. Era continuarea acelui pârâu , dar acolo era și un leagăn de 2 persoane , din lemn.
Se dusă lângă acel leagăn , așezându-se cu Mally în brațe. Îi privea chipul micuț și gingaș , ca al unui copilaș. O sărută pe năsuc , zâmbindu-i. Era fericit că ea era cea care îi făcuse viața fericită , și nu alta care stătea lângă el deoarece era în Redfern. Pufni scurt , îndreptându-și privirea spre pârâu , iar după câteva secunde spre fata care stătea în brațele lui.
Sus In jos
Mellinda van Alen.
Liderul Redfern
Mellinda van Alen.


Mesaje : 183
Data de inscriere : 15/05/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptySam Feb 11, 2012 11:50 am

Îl iubea enorm de mult. Ştia cât de urâtă ar fi fost viaţa fără el şi de aceea aprecia şi se bucura de fiecare clipă petrecută alături de acesta. Se prinse de gâtul lui când acesta o ridică de jos, amintindu-şi abia atunci că purta doar o fustă şi sutienul. Roşi, ascunzându-şi chipul la pieptul lui. Se lipi mai mult de trupul său cald, muşcându-şi buzele. Privi curioasă în jur, încercând să-şi dea seama unde o ducea Joshua şi mări ochii atunci când văzu leagănul. Zâmbetul i se lărgii, şi ochii ei sclipiră copilăroşi. Se făcu mai comodă în braţele lui, privindu-l printre gene şi chicoti încet când îi sărută nasul. Începu să se joace cu părul lui, răsucindu-i şuviţele pe deget, din lipsa evidentă de ocupaţie. Îşi trecu limba peste buze, privind cerul negru al nopţii.
Sus In jos
https://notitle.all-up.com
Joshua M. Longdon
Redfern
Joshua M. Longdon


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 32
Localizare : In your world :3 , my dear.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptySam Feb 11, 2012 12:12 pm

Râse ușor , privindu-i gesturile copilărești. Unul din lucrurile care le iubea la ea erau aceste gesturi de copil mic , parcă speriat de fantome. Își ridică privirea spre cerul negru , ca un abis. Îi plăcea să stea să îl privească , rareori i se părea foarte plictisitot și mai bine prefera să stea închis în casă , să se uit la TV sau să asculte muzică . O strânse pe Mally în brațele lui , încălzind-o cât de cât , observând de mult timp că era cam dezbrăcată.
-Ți-e frig scumpo? întrebă el zâmbind cătrw ea , ținând-o în brațe . încălzind-o. Îi mângâie obrazul fin , sărutând-o apoi pe frunte. Îi luase mâna liberă , împletindu-și degetele cu ale ei. Era foarte fericit , mai ales că era și ea acolo.
O privi în ochi , apoi își mută privirea pe cer , privind miile de stele care înconjurau subril luna plină , albă-gălbuie , care părea ca o roată de cașcaval. Acest gând îl făcu să râdă ușor , apoi își scutură capul , clipind des. din nou adormise cu ochii deschiși , dar nu conta.
Sus In jos
Mellinda van Alen.
Liderul Redfern
Mellinda van Alen.


Mesaje : 183
Data de inscriere : 15/05/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptyDum Feb 12, 2012 2:22 am

Îşi umflă copilăreşte obrajii, lăsându-şi capul pe spate. Părul îi atârnă pe spate în timp ce Mellinda râse încet. Îşi îndreptă privirea când Josh vorbi şi zâmbi timid, lipindu-se mai mult de el. Îi era oarecum frig, dar acum când stătea în braţele lui era mai bine. Trase aer în piept, clipind des din genele-i lungi şi surâse fermecător.
-Nu, mi-e bine acum, spuse şi îşi trecu degetele prin părul lui roşcat. Se întinse încet şi-şi lipi buzele de ale lui, ducându-şi braţele după gâtul său. Îl trase mai aproape de ea, închizându-şi ochii şi îl muşcă uşor de buză. Îşi strecură limba printre buzele lui, explorând locul în voie şi îi invită limba la dans.
Sus In jos
https://notitle.all-up.com
Joshua M. Longdon
Redfern
Joshua M. Longdon


Mesaje : 77
Data de inscriere : 11/02/2012
Varsta : 32
Localizare : In your world :3 , my dear.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptyDum Feb 12, 2012 3:39 am

O lipi mai mult de el , răspunzându-i la sărut. După câteva momente rupse sărutul , privind-o. Observă acei obrăjori de copil , și chicoti ușor.
-Știi ce de te-am adus aici? întrebă el , posibil degeaba , știind că fata poate nu-și amintea.
Aici o adusese prima dată , aici se certaseră , apoi erau de nedespărțit. Știa perfect acum cât timp. 2 ani trecuseră. Un zâmbet micuț îi apăru pe față , care în scurt timp se transformă într-un rânjet drăcesc.
Își ridică privirea spre cer , privind luna. dintrodată , amintirile îl cuprinseră , fără să se mai afle cu mintea pe Pământ. Își amintea de clipele superbe cu Mally , dar și cele triste , care nu îi plăceau de nici un fel. După câteva momente își scutură capul , revenind pe Pământ. Râse scurt , privindu-și iubita.
Sus In jos
Mellinda van Alen.
Liderul Redfern
Mellinda van Alen.


Mesaje : 183
Data de inscriere : 15/05/2011
Localizare : Peste tot şi nicăieri.

Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. EmptyDum Feb 12, 2012 4:19 am

Îl privi, lăsându-şi capul pe umărul lui, legănându-se încet în braţele sale. Trase aer în piept, trecându-şi limba peste buzele umflate şi roşii. Îi plăcea locul acela. Tresări când îi auzi vocea şi îi privi chipul atentă, pentru a putea vedea ce gândeşte, nu că ar fi putut. Miji ochii, dându-şi seama după expresia lui, că el chiar credea că ea nu-şi aminteşte. Ce urât! Îşi amintea fiecare moment petrecut alături de el, fiecare clipă, bună sau rea. Îl lovi în umăr.
-Urât din partea ta să crezi că nu mi-aş putea aminti locul unde am venit amândoi prima oară, murmură şi se bosumflă, apoi îşi puse palmele în sân, şi-şi întoarse privirea spre cei, fără să se mai uite la el. Oftă, umflându-şi obrajii.
Sus In jos
https://notitle.all-up.com
Continut sponsorizat





Vals cu iz de parfum. Empty
MesajSubiect: Re: Vals cu iz de parfum.   Vals cu iz de parfum. Empty

Sus In jos
 
Vals cu iz de parfum.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Toxic. :: Înafara oraşului :: Pârâul-
Mergi direct la: